Hier een overzicht van de geschonken bonnen tbv veiling duivenmarktplaats 2019
 (Bannertje Bonnetje)
Schenkers Hartelijk dank voor de steun en het vertrouwen aan DMP..

info@duivenmarktplaats.nl
 

G Vroomen en M v Kuilenburg (light town pigeons)  Eindhoven 1 Marc Gielen Maasbree 2
Bert Dierink  Hoogerheide 3 Willie Bronkhorst Gelderland  stokkum4
Gert den Houdijker (Drinknippels) Hekendorp 5 Ton Buyzen Hoogerheide 6
Reijer Stoffelsen  Nieuwleusen 7 Gert Cirkel  Nieuwegein 8
P.B.M Aalberts (Patre Pigeons)  Denekamp 9 Cor Drost Achterberg 10
Combi v Heteren (Frans en Betsie)  Doetinchem 11 Antoine en Wessel van den Engel  IJsselstein 12
Robin van Leuven Berlaar 13 Danny Hazelaar  Ankeveen 14
L.Gommans  Yselstein 15 A.Bleeker  T,Veld 16
Hans Schuttelaar (duivenreporter) 17 Eddy Heedene  Zelegem 18
Hub Nijsten Geulle 19 Han Hoekstra   Alkmaar 20
Ton Mengerink 21 Frans Hummelink  Vorden 22
Gerard v/d Heide  Drachten 23 vervallen
Johan Makkinga Ommen 25 Nick van Adrichem  Emmeloord 26
Lucie van Es  (Kweekcentrum) 27 Adrie Kalter  Lutjebroek 28
Gielen Wim  Breda 29 Gerrit Jeurissen Geleen 30
Karel Pierik  Gronau 31 bon 1 Comb Jonkers-Pit Wolvega 32
Danny v Bruchem  Hedel 33 Willem Buurstra 34
M de Jager en dochter  Heiligerlee 35 Eric Jordans 36
Jack Aarts  Riems 37 De Kempe-Comendador 38
Peter Spiljard  Waalwijk 39 Arnold Kok 40
Comb Ruttenberg de Ruijter 41 Combi Kuiper-Kock-Kienhuis 42
Comb Ruttenberg de Ruijter 43 Henk v/d Linden 44
Comb Ruttenberg de Ruijter  45 Comb. Admiraal-vd Horst  46
Wim Wijfje  de Kwakel 47 B Martens en Zoon Elsloo 48
Freddy Butner  Ulft 49 Brenda en Willem Mielekamp 50
Ted Franke - 's-Gravenzande 51 C Maas en Zn  Loon op Zand 52
Richard Kniest  Breedingloft Twente 53 Erik-Jan Nous Lage Zwaluwe 54
Piet Bosschaart  Rotterdam 55 Combi Paap-Paap  Zandvoort 56
Anneke en Pierre Faes 57 VERVALLEN 58
Anneke en Pierre Faes  59 Jan v/d Putten  Handel 60
Anneke en Pierre Faes 61 Hans de Ruig  Oudebildtzijl 62
Jonny Koetze Utrecht 63 Jan Schmitz Stein 64
Mees van Ginkel  Veenendaal 65 Appie Schra  Staphorst 66
Henri Diks 't Goy 67 Gerrit Slots  Almelo 68
Frans Franken Alphen a/d rijn 69 Bennie Snoeijnk  Westerhaar 70
Henri Pander  Balk 71 Bennie Suk  2e Exloermond 72
Kees van Binsbergen Ochten 73 Ludo Vaganée  Sint-Katelijne-Waver 74
Comb v Leeuwen Reeuwijk 75 Danny Verhulst  Moerbeke 76
Elly en Jan van der Zanden Scherpenisse 77 Thomas Wenker  Reken 78
Henny en Hugo Jansen 79 Gebr. Wiersma  (de Walden) Twijzelerheide 80
Angelo Huijps Pigeons 81 Karel Rudolph  (Wijchen) 82
Gebroeders Keekstra Dokkum 83 Joop Schravendijk 84
John van Opdorp  Brabant 85 Pie Schepers Stein 86
Alfred Strijker  Nieuw Dordrecht 87 Comb Anders  Boskoop 88
Marco Meijer St Pilipsland 89 Schouwenaars-Giltay (lowlands loft)  Spijk 90
Piet Visser Enschede 91 Post K  Kampen 92
Peter Jaarsma Harlingen 93 Karel Pierik  Gronau bon 2    94
Koos van Popering  Bruinisse 95 Ad van Breugel Vught 96
Jeroen Blok Enkhuizen 97 Gertjan van Houten uit IJsselstein 98
Doede van Veen 99 Ron van der Noort Westzaan 100
Jacob Draaisma Rypster Kweekhok Dronrijp 101 Jan Vorselen Thorn 102
Appie Dunnink Staphorst 103 Eugene Timmermans Valkenswaard 104
Johnnie v/d Bei Twijzel 105 Jan Borgelink clinee tril 106
Willem Dijkstra  Oosterwolde 107 Bertus Timmer Dodewaard 108
Roel Gossen Laar 109 Johan Vink Balk 110
Henk Wind en Kleinzonen Almelo 111 Louis v Zuijlen  Rosmalen 112
Jan Valk  Joure 113 Sjonnie Vrieze Hoogersmilde 114
Piet Rol Amsterdam 115 Piet Rol Amsterdam 116
Piet Rol Amsterdam 117 Piet Rol Amsterdam 118
Sander Verhoeff  Emmer compascuum 119 Klaas Talen Meppel 120
Tom Jacobs Heerlen bon 2  121 M Dijk Amblasserdam 122
M Dijk Amblasserdam 123 Henk Keizer  ter Apel 124
Gerard Oegema Hardegaryp 125 Johan de Vries Ijselmuiden 126
J Lansink en Zonen Oost Gerle 127 Patrick Struelens 128
Tjeu Sevriens Echt 129 Harry van Rooij  Megen 130
Wim v Es Oudbeijerland 131 Combi Bruls de Laat Venray 132
Klaas de Vreeze Bakhuizen 133 Karel Rudolph Wijchen 134
Gert Cirkel Nieuwegein 135 Hub Kovacs  Spaubeek 136
Arjan v Gent West Amblasserdam 137 Johannes de Jong Holwerd 138
Combi Bruls de Laat Venray 139 Hielke Postma  Eenrum  140
Jeroen Blok Enkhuizen 141 Jeroen Blok Enkhuizen  142
Jeroen Blok Enkhuizen 143 Jeroen Blok Enkhuizen 144
De Ruy - Galazka België (Oost-Vlaanderen)  145 Martien van Houten uit IJsselstein 146
 Comb B v Zuiden Swifterband  147