Hier een overzicht van de geschonken bonnen tbv veiling duivenmarktplaats 2019
 (Bannertje Bonnetje)
Schenkers Hartelijk dank voor de steun en het vertrouwen aan DMP..

info@duivenmarktplaats.nl
 

G Vroomen en M v Kuilenburg (light town pigeons)  Eindhoven Marc Gielen Maasbree
Bert Dierink  Hoogerheide Willie Bronkhorst Gelderland Stokkum
Gert den Houdijker (Drinknippels) Hekendorp Ton Buyzen Hoogerheide
Reijer Stoffelsen  Nieuwleusen Gert Cirkel  Nieuwegein
P.B.M Aalberts (Patre Pigeons)  Denekamp Cor Drost Achterberg
Combi v Heteren (Frans en Betsie)  Doetinchem Antoine en Wessel van den Engel  IJsselstein
Robin van Leuven Berlaar Danny Hazelaar  Ankeveen
L.Gommans  Yselstein A.Bleeker  T,Veld
Hans Schuttelaar (duivenreporter) Eddy Heedene  Zelegem
Hub Nijsten Geulle Han Hoekstra   Alkmaar
Ton Mengerink Frans Hummelink  Vorden
Gerard v/d Heide  Drachten Tom Jacobs Heerlen
Johan Makkinga Ommen Nick van Adrichem  Emmeloord
Lucie van Es  (Kweekcentrum) Adrie Kalter  Lutjebroek
Gielen Wim  Breda Gerrit Jeurissen Geleen
Karel Pierik  Gronau Comb Jonkers-Pit
Danny v Bruchem  Hedel Willem Buurstra
M de Jager en dochter  Heiligerlee Eric Jordans
Jack Aarts  Riems De Kempe-Comendador
Peter Spiljard  Waalwijk Arnold Kok
Comb Ruttenberg de Ruijter Combi Kuiper-Kock-Kienhuis
Comb Ruttenberg de Ruijter Henk v/d Linden
Comb Ruttenberg de Ruijter Comb. Admiraal-vd Horst
Wim Wijfje  de Kwakel B Martens en Zoon Elsloo
Freddy Butner  Ulft Brenda en Willem Mielekamp
Ted Franke - 's-Gravenzande B.W.Nitrauw: Wapenveld
Richard Kniest  Breedingloft Twente Erik-Jan Nous Lage Zwaluwe
Piet Bosschaart  Rotterdam Combi Paap-Paap  Zandvoort
Anneke en Pierre Faes A.J.Pit  Wolvega
Anneke en Pierre Faes hier een klein overzicht Jan v/d Putten  Handel
Anneke en Pierre Faes Hans de Ruig  Oudebildtzijl
Jonny Koetze Utrecht Jan Schmitz Stein
Mees van Ginkel  Veenendaal Appie Schra  Staphorst
Henri Diks 't Goy Gerrit Slots  Almelo
Frans Franken Alphen a/d rijn Bennie Snoeijnk  Westerhaar
Henri Pander  Balk Bennie Suk  2e Exloermond
Kees van Binsbergen Ochten Ludo Vanganee  Sint-Katelijne-Waver
Comb v Leeuwen Rijswijk Danny Verhulst  Moerbeke
Elly en Jan van der Zanden Scherpenisse Thomas Wenker  Reken
Henny en Hugo Jansen Gerrit Wiersma (de Walden) Twijzelerheide
Angelo Huijps Pigeons Karel Rudolph  (Wijchen)
Gebroeders Keekstra Dokkum Joop Schravendijk
John van Opdorp  Brabant Pie Schepers Stein
Alfred Strijker  Nieuw Dordrecht Ton Anders Boskoop
Marco Meijer St Pilipsland Schouwenaars-Giltay (lowlands loft)  Spijk
Piet Visser Enschede Post K  Kampen
Peter Jaarsma Harlingen Meindert de Jong Oosterwolde
Koos van Popering  Bruinisse Ad van Breugel Vught
Jeroen Blok Enkhuizen Gertjan van Houten uit IJsselstein
Doede van Veen Ron van der Noort Westzaan
Jacob Draaisma Rypster Kweekhok Dronrijp Jan Vorselen Thorn
Appie Dunnink Staphorst Eugene Timmermans Valkenswaard
Johnnie en Eelko v/d Bei Twijzel Jan Borgelink clinee tril
Willem Dijkstra  Oosterwolde Bertus Timmer Dodewaard
Roel Gossen Laar Johan Vink Balk
Henk Wind en Kleinzonen Almelo Louis v Zuijlen  Rosmalen