Hier een overzicht van de geschonken bonnen tbv veiling duivenmarktplaats 2020
Veiling start medio September
 (Bannertje Bonnetje)
Schenkers alvast Hartelijk dank voor de steun en het vertrouwen aan DMP..
Sportieve groet Team Duivenmarktplaats.
(Peter Erik en Samantha..)
info@duivenmarktplaats.nl

 

Combinatie Anders Boskoop Beckers Willems Sittard
Arjon Bleeker t'Veld Piet Bosschaart  Rotterdam
Willie Bronkhorst Stokkum (Gelderland) Ton Buyzen  Hoogerheide
Gert Cirkel Nieuwegein Gert Cirkel Nieuwegein
Jacob Draaisma Dronrijp Cor Drost Achterberg
Pierre en Anneke Faes Baarn Marc Gielen Baarle en Maasbree
Combi van Heteren Han en Jordy Hoekstra Alkmaar
Gert-Jan v Houten Ijselstein Angelo Huijps Hoogerheide
Peter Jaarsma Harlingen Cor Jacobs Heinsberg
Tom Jacobs Landgraaf Henny en Hugo Jansen Arnhem
Gerrit Jeurissen Geleen Karel Rudolph Wijchen
De Kempe-Comendador  Eeklo (Be) Bennie Kuipers Geesteren (ov)
J.M Murre Yrseke Ron van der Noort Westzaan
Combi Paap en Paap Zandvoort Jan v/d Putten Handel
Pie Schepers Stein Jan Schmitz Stein
John Seppenwoolde Wierden Gerrit Slots Almelo
Brandy Snoeijink Westerhaar Arjan Spek  Heerde
Reijer Stoffelsen Nieuwleusen Jan Straver Rotterdam
Bennie Suk Mellies Tweede Exloermond Dennis v Toor Maren-Kessel
Joep vd Veerdonk uit dendungen Denny Verhulst Moerbeke (BE)
Gerrit Wiersma De Walden Twijzelerheide Comb Schellekens-Wouters  Riel
John van Opdorp Hoogerheide Combi v Breugel
Combi Bruls de Laat Venray Eric-Jan Nous Lage-zwaluwe
Frans Hummelink  Vorden Piet visser en Zoon Enschede
Wim Gielen Breda Lucie v Es Spaubeek kweekcentrum
Ed Bos Beverwijk Danny van Bruchem Ammerzoden
Richard Kniest  Breedingloft Twente Joop Schravendijk den Haag
Kees van Binsbergen Ochten Peter Spiljard Waalwijk
Arnold Alkema Strijen Hans Schuttelaar Velden
Wim Weerink Wierden Engel van de Antoine en Wessel
Hans en Eelco de Ruig  Oudebildtzijl Combinatie van Baal uit Oud-Gastel
Comb Ruttenberg de Ruijter Comb Ruttenberg de Ruijter
Comb Ruttenberg de Ruijter Frans Franken Alphen a/d Rijn
Noud van Buul Knegsel Bennie Pelle Hengevelde
Chris Paauwe Kruiningen Jonny Koetze Utrecht
Paul Aalbrechts Twente Padre Pigeons) B Martens en Zoon Elsloo
Gerard Jochemsen Ede Louis van Zuijlen Rosmalen
André Siegerink Haaksbergen Leo Gommans Ysselstein
Jan van Keulen  Asten Team van Ingen Leerdam
Robin van Leuven Berlaar Combi Mulder Markevelde-Neede
Eric Dek  Kruiningen Johannes de Jong Holwerd
Alfred Strijker  Nieuw-Dordecht Richard v/d Haterd Oss
Piet Rol Amsterdam Piet Rol Amsterdam
Piet Rol Amsterdam Team Beumer-von Oy Greven Duitsland
Ludo Vangenee Sint-Katelijne-Waver Gebr Keekstra  Dokkum
Marco Meijer  sint-philipsland John Stok  Dordrecht
Voitex Antonin Ramakers Van Praag 's Hertogenbosch Comb T Streefkerk en Zoon Ameide
Combi PTT  Zoeterwoude Kim Post  Kampen
Roel Gossen Laar A & P Delnoy  Vijlen
Wim en Benno Klomp, IJsselstein Johnny v/d Bei  Twijzel
E Timmermans Valkenswaard Johan Makkinga fondduiven
Jan Vorselen  Thorn Johan Vink  Balk
Willen Dijkstra  Oosterwolde S & A Deckers  Meers
Philip Huksloot Rotterdam Philip Huksloot Rotterdam
Gerard Oegema Hardegarijp Maurice Laban  Oud-Beijerland
Bertus Timmer  Dodewaard Johan Engels, Kessel
Roy Abels  Puth Hub Nijsten Geulle
Eddy Dijkman  Baarn Romain Schoonacker zwevezele
Joh.L Bol   Nieuwerkerk aan den IJssel Arjan v Gent  West-knollendam
Gerben Knol  Nieuwleusen Henk Marsman  Zwartsluis
Henri Diks t'Goy Henk Keizer  Ter Apel
Alexander Verhoeff  Emmer-Compascuum Combi v Rooij Ouwens  Megen