15 jaar
2005-2020

 



 

15 jaar
2005-2020

 

 
Hier een overzicht van de geschonken bonnen tbv veiling Duivenmarktplaats 2020
Veiling loopt t/m 29 september.
 (Bannertje Bonnetje)
Schenkers alvast Hartelijk dank voor de steun en het vertrouwen aan DMP..
Sportieve groet Team Duivenmarktplaats.
(Peter, Erik en Samantha..)
info@duivenmarktplaats.nl

LAATSTE DAG!!

KLIK HIER voor de veiling
 

Bon:

Fact:

Schenker:

Schenking

1

 

Combinatie Anders Boskoop

Jong 2021

2

 

Beckers Willems Sittard

Jong 2021

3

 

Arjon Bleeker t'Veld

Jong 2021

4

 

Piet Bosschaart  Rotterdam

Jong 2021

5

 

Willie Bronkhorst Stokkum (Gelderland)

Jong 2021

6

 

Ton Buyzen  Hoogerheide

Jong 2021

7

 

Gert Cirkel Nieuwegein

Jong 2021 2x

8

 

Combinatie van Baal Oud Gastel

Jong 2021

9

 

Jacob Draaisma Dronrijp

Late 2020

10

 

Cor Drost Achterberg

Jong 2021

11A

 

Pierre en Anneke Faes Baarn

Jong 2021 i.o.

11B

 

Pierre en Anneke Faes Baarn

Jong 2021 i.o.

11C

 

Pierre en Anneke Faes Baarn

Jong 2021 i.o.

12

 

Marc Gielen Baarlo en Maasbree

Jong 2021

13

 

Combi van Heteren 

Jong 2021 2x

14

 

Han en Jordy Hoekstra Alkmaar

Jong 2021

15

 

Gert-Jan v Houten Ijselstein

Jong 2021 2x

16

 

Angelo Huijps Hoogerheide

Late 2020 2x

17

  Team Neutkens Eersel Zomerjong 2020

18

 

Cor Jacobs Heinsberg

Jong 2021

19

 

Tom Jacobs "Heerlen

Late 2020

20

 

Henny en Hugo Jansen Arnhem

Jong 2020

21

 

Gerrit Jeurissen Geleen

Late 2020

22

 

Karel Rudolph Wijchen

Late 2020

23

 

Chiel de Wit zuid-Scharwoude

Zomerjong 2020

24

 

Karel Rudolph Wijchen

Late 2020

25

 

De Kempe-Comendador  Eeklo (Be)

div.

26

 

Bennie Kuipers Geesteren (ov)

Zomerjong 2020

27

 

J.M Murre Yerseke

Late 2020

28

 

Ron van der Noort Westzaan

Zomerjong 2020

29

 

Combi Paap en Paap Zandvoort

Jong 2021

30

 

Jan v/d Putten Handel

doffer 2019

31

 

Pie Schepers Stein

Late 2020 2x

32

 

Jan Schmitz Stein

Zomerjong 2020

33

 

John Seppenwoolde Wierden

Zomerjong 2020

34

 

Gerrit Slots Almelo

Jong 2021

35

 

Brandy Snoeijink Westerhaar

Jong 2021 i.o.

36

 

Arjan Spek  Heerde

Jong 2021

37

 

Reijer Stoffelsen Nieuwleusen

Jong 2021

38

 

Jan Straver Rotterdam                                              **

jong 2021

39

 

Bennie Suk Mellies Tweede Exloermond

Jong 2021

40

 

Dennis v Toor Maren-Kessel

Koppel eitjes

 

 

 

 

41

 

Joep vd Veerdonk uit dendungen

Jong 2021

42

 

Danny Verhulst Moerbeke (BE)

Jong 2021

43

 

Gerrit Wiersma De Walden Twijzelerheide

Jong 2021

44

 

Comb Schellekens-Wouters  Riel

Late 2020

45

 

John van Opdorp Hoogerheide

Late 2020

46

 

Combi v Breugel, Vught

Jong 2021 2x

47

 

Combi Bruls - de Laat Venray

Koppel laatjes '20

48

 

Eric-Jan Nous Lage-zwaluwe

Jong 2021 2x

49

 

Frans Hummelink  Vorden

Zomerjong 2020

50

 

Piet Visser en Zoon Enschede

Jong 2021 2x

51

 

Wim Gielen Breda

Jong 2021

52

 

Lucie v Es Spaubeek kweekcentrum

Late 2020

53

 

Ed Bos Beverwijk

Jong 2021

54

 

Danny van Bruchem Ammerzoden

jong 2021

55

 

Richard Kniest  Breedingloft Twente

Kop eitje 2021 2x

56

 

Schravendijk & Dochters Den Haag

Jong 2021

57

 

Kees van Binsbergen Ochten

Jong 2021

58

 

Peter Spiljard Waalwijk

Late 2020 2x

59

 

Arnold Alkema Nieuw-Lekkerland

Jong 2021

60

 

Hans Schuttelaar Velden

Late 2020

61

 

Wim Weerink Wierden

Zomerjong 2020

62

 

Antoine en Wessel Engel van de

Zomerjong 2020

63

 

Hans en Eelco de Ruig  Oudebildtzijl

jong 2021

64

 

Comb Admiraal vd Horst Eindhoven

Jong 2021

65

 

Comb Ruttenberg de Ruijter, Baarn

Jong 2020

66

 

Comb Ruttenberg de Ruijter, Baarn

Jong 2020

67

 

Comb Ruttenberg de Ruijter, Baarn

Jong 2020

68

 

Frans Franken Alphen a/d Rijn

GESPLITST! 162/163

69

 

Noud van Buul Knegsel

Jong 2021

70

 

Bennie Pelle Hengevelde

Zomerjong 2020

71

 

Chris Paauwe Kruiningen

Late 2020

72

 

Jonny Koetze Utrecht

Keuze!

73

 

Paul Aalbrechts Twente Padre Pigeons

Jong 2021

74

 

B Martens en Zoon Elsloo

Jong 2021

75

 

Gerard Jochemsen Ede

Zomerjong 20 2x

76

 

Louis van Zuijlen Rosmalen

Jonge duif

77

 

André Siegerink Haaksbergen

Jong 2021 2x

78

 

Leo Gommans Ysselstein (L)

Jong 2020 2x

79

 

Jan van Keulen  Asten

Kop eitjes 2021

80

 

Team van Ingen Leerdam

Jongen 2x

 

 

 

 

81

 

Robin van Leuven Berlaar

Jong 2020

82

 

Combi Mulder Markevelde-Neede

Jong 2021

83

 

Eric Dek  Kruiningen

Late 2020 2x

84

 

Johannes de Jong Holwerd

Jong 2021

85

 

Alfred Strijker  Nieuw-Dordecht

Jong 2021

86

 

Richard v/d Haterd Oss

Jong 2021

87

 

Piet Rol Amsterdam

20-1740611

88

 

Piet Rol Amsterdam

20-1740647

89

 

Piet Rol Amsterdam

20-1740646

90

 

Piet Rol Amsterdam

20-1740615

91

 

Ludo Vaganee Sint-Katelijne-Waver

Jong 2020

92

 

Gebr Keekstra  Dokkum

Jong/eitjes 2021

93

 

Marco Meijer  Sint-Philipsland

Jong medio apr 21

94

 

John Stok  Alblasserdam                                 **

Zomerjong 2020

95

 

Voitex Antonin Ramakers Van Praag Den Bosch

Jong 2021

96

 

Comb T Streefkerk en Zoon Ameide

Jong 2021

97

 

Combi PTT  Zoeterwoude

Jong 2021

98

 

K Post & Zn  Kampen

Jong 2021

99

 

Roel Gossen Laar

Jong 2021

100

 

A & P Delnoy  Vijlen

Jong/eitjes 2021

101

 

Wim en Benno Klomp, IJsselstein (Utr)

Jong 2020/21 2x

103

 

E Timmermans Valkenswaard

Geen gegevens

104

 

Johan Makkinga fondduiven

Jong 2021

105

 

Jan Vorselen  Thorn

Jong 2020

106

 

Johan Vink  Balk

Jong 2021

107

 

Willem Dijkstra  Oosterwolde

jong 2021

108

 

S & A Deckers  Meers

Zomerjong 2020

109

 

Philip Huksloot Rotterdam

Jong 2021

110

 

Philip Huksloot Rotterdam

Jong 2021

111

 

Gerard Oegema Hardegarijp

Jong 2021

112

 

Maurice Laban  Oud-Beijerland

Jong 2021

113

 

Bertus Timmer  Dodewaard

Doffer 2020

114

 

Johan Engels, Kessel

Jong 2021

115

 

Roy Abels  Puth

Jong 2021

116

 

Hub Nijsten Geulle

Jong 2021

117

 

Eddy Dijkman  Baarn

i.o.

118

 

Romain Schoonacker zwevezele (B)

Jong 2021

119

 

Joh.L Bol   Nieuwerkerk aan den IJssel

Jong 2021

120

 

Arjan v Gent West-knollendam

Jong 2021

 

 

 

 

121

 

Gerben Knol  Nieuwleusen

Jong 2021

122

 

Henk Marsman  Zwartsluis

Jong 2021 i.o.

123

 

Henri Diks t'Goy

Zomerjong '20 2x

124

 

Henk Keizer  Ter Apel

Jong 2021 io

125

 

Alexander Verhoeff  Emmer-Compascuum

Jong 2021 2x

126

 

Combi v Rooij Ouwens  Megen

Jong 2021

127

 

T Dijk en Zoon Amblasserdam

Jonge '20 of '21

128

 

Nick van Adrichem  Emmeloord

Late 2020

129

 

Wim Willemsen Hengelo (Ov)

Jong 2021

130

 

Sjonnie Vrieze  Hoogersmilde

Jong 2021

131

 

Coen Brugman  Rutten

Kop eitjes 2021

132

 

Ad van Zoggel Boekel

Jong 2021 2x

133

 

Anton van Oort uit Geffen

Jong 2021

134

 

Team Beumer-von Oy Greven Duitsland

Jong 2021 2x

135

 

D van den Berg  Lemmer

Zomerjong 2020

136

 

Wim van Es  Oud beijerland

Jong 2021

137

 

Eddy den Haese Balegem-Oost-Vlaanderen (B)

Jong 2021

138

 

Karel Pierik Gronau

Jong 2021 2x

139

 

Gert Rotman  Beuningen

Jong 2021

140

 

Eric Jordens  Velp

Jong 2020

141

 

Comb. Zwiep-Kikkert  Hoogeveen

Jong 2021

142

 

Peter Vink Emmen

Jong 2021

143

 

Huub Hermans Born

Kop eitjes 2020

144

 

Jan Borgerink Albergen

Jong 2021

145

 

Jeroen Blok Enkhuizen

Zomerjong 2020

146

 

Comb B v Zuiden Swifterband

Jong 2021

147

 

Arnold Kok  Ijselmuiden

Jong 2021

149

 

Marlies de Nijs    Eerbeek

Jong 2021

150

 

Combi Maas en zoon  Loon op zand

Doffer 2020

151

 

Francois Franse   Kwadendamme

Jong 2021 2x

152

 

Jeroen Blok  Enkhuizen

Zomerjong 2020

153

 

Emile Massing  Koudekerk ad Rijn

Zomerjong 2020

154

 

Jaap van Alphen kweekcentrum

Doffer 2019

155

 

Koos van Popering: Bruinisse

Jong 2021 2x

156

 

Alfred strijker Nieuw-Dordrecht

Jong 2021

157

 

Comb Van Kleef - Hol

Jong 2021

158

 

Gerard Jochemsen Ede

Zomerjong 20 2x

159

 

Nick van Adrichem  Emmeloord

Jong 2021 2x

160

 

Jan Eising Borge

Jong 2021

 161

 

de Ruy- Galazka

Duivin 2018

162

 

Frans Franken Alphen a/d Rijn

Doffer 2019

 163

 

Frans Franken Alphen a/d Rijn

Duivin 2019