Hier een overzicht van de geschonken bonnen tbv veiling duivenmarktplaats 2019
 (Bannertje Bonnetje)
Schenkers/Kopers Hartelijk dank voor de steun en het vertrouwen aan DMP..
Kopers veel succes met de nieuwe versterking.....

info@duivenmarktplaats.nl

Onderstaand een extra overzicht van nog niet betaalde bonnen..
Kopers kijk dit even na (kijk ook ff in map ongewenste mail)
Kan de mail in terecht gekomen zijn..
Willen Jullie AUB zorgen voor de afhandeling....
BVD Groet Peter..

Gert Cirkel  Nieuwegein 8        50€ Comb Ruttenberg de Ruijter  45    100€
Anneke en Pierre Faes  59    110€ Anneke en Pierre Faes 61     100€
John van Opdorp  Brabant 85        150€ Jan Vorselen Thorn 102      45€
Johan de Vries Ijselmuiden 126      100€ Hielke Postma  Eenrum  140     Betaald
   
   
   
G Vroomen en M v Kuilenburg (light town pigeons)  Eindhoven 1  Betaald Marc Gielen Maasbree 2                                 Betaald
Bert Dierink  Hoogerheide 3         Betaald Willie Bronkhorst Gelderland  stokkum4           Betaald
Gert den Houdijker (Drinknippels) Hekendorp 5      Betaald Ton Buyzen Hoogerheide 6                               Betaald
Reijer Stoffelsen  Nieuwleusen 7        Betaald  
P.B.M Aalberts (Patre Pigeons)  Denekamp 9     Betaald Cor Drost Achterberg 10                                   Betaald
Combi v Heteren (Frans en Betsie)  Doetinchem 11         Betaald Antoine en Wessel van den Engel  IJsselstein 12  Betaald
Robin van Leuven Berlaar 13     Betaald Danny Hazelaar  Ankeveen 14                            Betaald
L.Gommans  Yselstein 15         Betaald A.Bleeker  T,Veld 16           Betaald
Hans Schuttelaar (duivenreporter) 17     Betaald Eddy Heedene  Zelegem 18  Betaald
Hub Nijsten Geulle 19          Betaald Han Hoekstra   Alkmaar 20     Betaald
Ton Mengerink 21      Betaald Frans Hummelink  Vorden 22        Betaald
   
Johan Makkinga Ommen 25      Betaald Nick van Adrichem  Emmeloord 26     Betaald
Lucie van Es  (Kweekcentrum) 27          Betaald Adrie Kalter  Lutjebroek 28          Betaald
Gielen Wim  Breda 29     Betaald Gerrit Jeurissen Geleen 30      Betaald
Karel Pierik  Gronau 31 bon 1       Betaald Comb Jonkers-Pit Wolvega 32     Betaald
Danny v Bruchem  Hedel 33           Betaald Willem Buurstra 34      Betaald
M de Jager en dochter  Heiligerlee 35       Betaald Eric Jordans 36        Betaald
Jack Aarts  Riems 37           Betaald De Kempe-Comendador 38           Betaald
Peter Spiljard  Waalwijk 39           Betaald Arnold Kok 40           Betaald
Comb Ruttenberg de Ruijter 41        Betaald Combi Kuiper-Kock-Kienhuis 42    Betaald
Comb Ruttenberg de Ruijter 43         Betaald Henk v/d Linden 44    Betaald
  Comb. Admiraal-vd Horst  46          Betaald
Wim Wijfje  de Kwakel 47          Betaald B Martens en Zoon Elsloo 48         Betaald
Freddy Butner  Ulft 49            Betaald Brenda en Willem Mielekamp 50      Betaald
Ted Franke - 's-Gravenzande 51        Betaald C Maas en Zn  Loon op Zand 52     Betaald
Richard Kniest  Breedingloft Twente 53       Betaald Erik-Jan Nous Lage Zwaluwe 54      Betaald
Piet Bosschaart  Rotterdam 55        Betaald Combi Paap-Paap  Zandvoort 56    Betaald
Anneke en Pierre Faes 57         Betaald  
  Jan v/d Putten  Handel 60            Betaald
Hans de Ruig  Oudebildtzijl 62         Betaald
Jonny Koetze Utrecht 63        Betaald Jan Schmitz Stein 64    Betaald
Mees van Ginkel  Veenendaal 65    Betaald Appie Schra  Staphorst 66     Betaald
Henri Diks 't Goy 67        Betaald Gerrit Slots  Almelo 68        Betaald
Frans Franken Alphen a/d rijn 69       Betaald Bennie Snoeijnk  Westerhaar 70    Betaald
Henri Pander  Balk 71     Betaald Bennie Suk  2e Exloermond 72      Betaald
Kees van Binsbergen Ochten 73              Betaald Ludo Vaganée  Sint-Katelijne-Waver 74            Betaald
Comb v Leeuwen Reeuwijk 75              Betaald Danny Verhulst  Moerbeke 76       Betaald
Elly en Jan van der Zanden Scherpenisse 77             Betaald Thomas Wenker  Reken 78           Betaald
Henny en Hugo Jansen 79        Betaald Gebr. Wiersma  (de Walden) Twijzelerheide 80        Betaald
Angelo Huijps Pigeons 81          Betaald Karel Rudolph  (Wijchen) 82          Betaald
Gebroeders Keekstra Dokkum 83        Betaald Joop Schravendijk 84      Betaald
  Pie Schepers Stein 86             Betaald
Alfred Strijker  Nieuw Dordrecht 87         Betaald Comb Anders  Boskoop 88                Betaald
Marco Meijer St Pilipsland 89              Betaald Schouwenaars-Giltay (lowlands loft)  Spijk 90      Betaald
Piet Visser Enschede 91      Betaald Post K  Kampen 92        Betaald
Peter Jaarsma Harlingen 93              Betaald Karel Pierik  Gronau bon 2    94         Betaald
Koos van Popering  Bruinisse 95               Betaald Ad van Breugel Vught 96               Betaald
Jeroen Blok Enkhuizen 97           Betaald Gertjan van Houten uit IJsselstein 98            Betaald
Doede van Veen 99         Betaald Ron van der Noort Westzaan 100          Betaald
Jacob Draaisma Rypster Kweekhok Dronrijp 101           Betaald  
Appie Dunnink Staphorst 103        Betaald Eugene Timmermans Valkenswaard 104       Betaald
Johnnie v/d Bei Twijzel 105            Betaald Jan Borgelink clinee tril 106        Betaald
Willem Dijkstra  Oosterwolde 107         Betaald Bertus Timmer Dodewaard 108        Betaald
Roel Gossen Laar 109       Betaald Johan Vink Balk 110         Betaald
Henk Wind en Kleinzonen Almelo 111         Betaald Louis v Zuijlen  Rosmalen 112      Betaald
Jan Valk  Joure 113             Betaald Sjonnie Vrieze Hoogersmilde 114        Betaald
Piet Rol Amsterdam 115          Betaald Piet Rol Amsterdam 116     Betaald
Piet Rol Amsterdam 117              Betaald Piet Rol Amsterdam 118           Betaald
Sander Verhoeff  Emmer compascuum 119       Betaald Klaas Talen Meppel 120       Betaald
Tom Jacobs Heerlen bon 2  121             Betaald M Dijk Amblasserdam 122       Betaald
M Dijk Amblasserdam 123        Betaald Henk Keizer  ter Apel 124           Betaald
Gerard Oegema Hardegaryp 125             Betaald  
J Lansink en Zonen Oost Gerle 127      Betaald Patrick Struelens 128              Betaald
Tjeu Sevriens Echt 129              Betaald Harry van Rooij  Megen 130             Betaald
Wim v Es Oudbeijerland 131              Betaald Combi Bruls de Laat Venray 132        Betaald
Klaas de Vreeze Bakhuizen 133        Betaald Karel Rudolph Wijchen 134            Betaald
Gert Cirkel Nieuwegein 135       Betaald Hub Kovacs  Spaubeek 136                Betaald
Arjan v Gent West Amblasserdam 137        Betaald Johannes de Jong Holwerd 138          Betaald
Combi Bruls de Laat Venray 139           Betaald  
Jeroen Blok Enkhuizen 141            Betaald Jeroen Blok Enkhuizen  142      Betaald
Jeroen Blok Enkhuizen 143        Betaald Jeroen Blok Enkhuizen 144       Betaald
De Ruy - Galazka België (Oost-Vlaanderen)  145             Betaald Martien van Houten uit IJsselstein 146        Betaald
 Comb B v Zuiden Swifterband  147       Betaald