LET OP
Overtuig Je of alles goed is.... Bij twijfel niet kopen... Maak duidelijke afspraken over leveringen... gezondheid ..en staat van het gekochte item....
Let extra op als er vooruit betalingen moeten worden gedaan voor verzending van een item....voorkom ongewenste verrassingen...
Ga item halen of onder rembours....

 

 

Mocht U Een Donatie Willen Doen!!
Kan Op NL 12 RABO 0326571000
Bic Code NL RABO 2 U
tav Johan.Nitrauw Wapenveld:
Vermeld Donatie KIKA!!
Hartelijk Bedankt Johan.Nitrauw:
 

VOOR KIKA KINDEREN KANKERVRIJ!!

SUPER MOOIE SCHENKERSLIJST!!! TOPPIE!!!

Meer dan 100 Topschenkingen!!!

De Verkoop zal Starten 28 augustus 16.00 uur tm 18 September 22.00 uur

Op de Doevepeet Site Op Duivenmarktplaats!! In 2020!!
Zie de zeer Mooie Schenkingen!!
TOPPIE!!!!!

_________________________________________________________________________
A.Houmes & ZN: Middelburg: Laat Jong 2020:
Stultjens van Dongen: Oosterhout: Laat Jong 2020:
Comb Derksen van Keuken: Almelo: Jonge Duif 2021:
Gebr van Oort: Klaaswaal: 2 Zomerjongen 2020:
Comb De Groot De Jong: Workum: 2 Jonge Duiven 2021:
Hans-Hak: Maurik: Koppel Eieren 2021: Januari 2021 Contact Maken:
Dirk Huizinga: Bant: Jonge Duif 2021:
Evert Diepenveen: Keldonk: Jonge Duif 2021: v.d.Kwekers: 3 of 4 Ronde:
Op de Beeck Baetens: Putte: Jonge Duif 2021: Belgie:
Jos Wouters Coremans: Langdorp Aarschot: Jonge Duif 2021: Belgie:
Leo van Rijn: De Lier: Jonge Duif 2021:
Gebr Jager: Blijham: Jonge Duif 2021: 1 Ronde:
Jan Deliege: Vijlen: Jonge Duif 2020:
Dick Ten Cate: Hattemerbroek: 2 Jonge Duiven 2021
Gebr Jacobs: Amstelveen: ZomerJong 2020:
Lei Martens: Stein: Jonge Duif Kweek 2020!!
Chris Paauwe: Kruiningen: Laat Jong 2020:
Bart van Olmen: Broechem: NB Komt Nog: Belgie: Laat Jong 2020
Jef van Winkel: Tielt Winge: Jonge Doffer 2019: Belgie:
Henri Wilma van Der Linde: St Jansklooster: Laat Jong 2020:
Bennie Kuipers: Geesteren: Zomerjong 2020:
Gebr Keekstra: Bornwird: Jonge Duif 2021:
Jan en Ina Kleuver: Wijhe: Jonge Duif 2021:
Comb Kolkman: Oosterwolde: Jonge Duif 2021 of Koppel Eieren 2021:
Ton Mengerink: Assendelft: Jonge Duif 2021: 2 Ronde: 100% Cyryl Lambrechts:
Harry Hendriks: Vinkenveen: Jonge Duif 2021:
Comb S & A Deckers: Meers Elsloo: Zomerjong 2020: v.d.Kwekers:
Koop en Gerda Kiekebelt: Drijber: Laat Jong 2020: Overnacht of Dagfond:
Karel Pierik: Gronau: Laat Jong 2020: 100% Jelle Jellema: Duitsland:
Romain Schoonacker: Zwevezele: Zomerjong 2020: v.d.Barcelona Kwekers: Belgie:
Carlo Berghmans: Mol: Zomerjong 2020: Belgie:
Frank Gierens: Burscheid: Zomerjong 2020: Duitsland:
GJ van Vilsteren: Zwolle: Zomerjong 2020:
J.Vullers & Zn: Roggel: Jonge Duif 2021 of Koppel Eieren 2021:
Loed Senden: Berg en Terblijt: Laat Jong 2020:
Burkhard Heller: Eschweiler: Zomerjong 2020: Duitsland:
M.Vennix en Zn: Oostelbeers: Jonge Duif 2021
Erik Jan Nous: Lage Zwaluwe: Jonge Duif 2020: Speciale Schenking!!
Johan Bol: Nieuwerkerk a.d. Ijssel: Zomerjong 2020:
Cor den Ouden JR: Harderwijk: Laat Jong 2020:
Comb Anders: Boskoop: Jonge Duif 2021:
Edwin Hoogland: T.Loo Oldebroek: Zomerjong 2020:
Roger Mertens: Sint Truiden: Jonge Duif 2021 v.d. Kwekers: Belgie:
Engels Nijssen: Kessel: Laat Jong 2020:
Johan Halman: Zuidveen: 2 Zomerjongen 2020: v.d. Kwekers!!
Arie Bustraan: Heinkenszand: Oude Duif 2018 of 2019:
John van Opdorp: Hoogerheide: Jonge Duif 2021:
Wim Janissen: Meerssen: Laat Jong 2020:
Comb Simon: Voorthuizen: 2 Jonge Duiven 2021:
Kweekcentrum Friesland: Boelenslaan: 1 Jonge Duif 2020:
Jan Keen: Ter Apel: Zomerjong 2020:
W.Schuurman & ZN: Wapenveld: Zomerjong 2020:
Jan Nijssen: Haelen: 2 Jonge Duiven 2020:
Johan Meulendijks: Bakel: Zomerjong 2020:
Roy Abels: Munstergeleen: Jonge Duif 2020: v.d.Kwekers:
Light Town Pigeons: Eindhoven: Jonge Duif 2021: Keuze!!
Reijer Stoffelsen: Nieuwleusen: Jonge Duif 2021: Overnacht Z.L.U. v.d.Kwekers:
Maikel Finke & Dochter: Almelo: Jonge Duif 2021: v.d Dagfond Kwekers:
Comb van Breugel: Vught: 2 Jonge Duiven 2020:
G en J van Nieuwamerongen: Veenendaal: Koppel Eieren 2021:
Peter Oele: Oudenlande: Laat Jong 2020:
Ton Bosua: Dordrecht: Laat Jong 2020:
Gebr van den Berg: Leidschendam: Jonge Duif 2021:
Mario.de.Keyser: Geraardsbergen: Jonge Duif 2021: 100% Ludo Claessens!! Belgie:
Egbert Brand en ZN: Staphorst: Zomerjong 2020:
HK Postma: Eenrum: Jonge Duif 2020:
Jan Broersma: Roodeschool: Zomerjong 2020: Topper Uit Het Noorden!!!
Comb Ruttenberg-de Ruijter Baarn: Zomerjong 2020:
Henny Jansen: Arnhem: Oude Duif 2019:
Comb Stitzinger Janssen: Maastricht: Jonge Duif 2021: v.d.Kwekers 1 of 2 Ronde
Andre Siegerink: Haaksbergen: Jonge Duif 2021
Comb van Leeuwen& ZN :Reeuwijk: Zomerjong 2020: TOPSCHENKING!!!!! Stamkaart
Fam Maarten Hakvoort: Urk: Laat Jong 2020:
Comb Verheij Theulen: Lopik: Jonge Duif 2021
Hok Deijkers Gullit: Zevenbergschenhoek: 2 Jonge Duiven 2021 Kweekhok Juni Vrije Keuze:
En 2 Jonge Duiven Zoekt Edwin Zelf Uit!! Koper Gaat Met 4 Jongen Naar HUIS!!
Team Roording: Eefde: NB Zomer Jong 2020 v.d.Kwekers
Koos van Popering: Bruinisse: Jonge Duif 2020:
Hans Bos: De Hoeve: Jonge Duif 2021: 1 NPO DAX
Johan Makkinga: Ommen: Laat Jong 2020: 100% Jelle Jellema Duif!!
Gebr Pouw: Nederhorst den Berg: Zomerjong 2020: v.d.Kwekers: Gaby Dynastie!
Theo Wijma: Leeuwarden: Laat Jong 2020:
Comb G en J Vierhout: Hulshorst: Jonge Duif 2021
Danny Senden: Herk de Stad: Jonge Duif 2021
Eddy Dijkman: Baarn: Jonge Duif 2019:
Eddy Dijkman: Baarn: Laat Jong 2020: Bijhuis van P.Faes
Klaas Sturris: Ooltgensplaat: 2 Late Jongen 2020: v.d. Fond Kwekers:
Rien Fonteijne: Oud-Vossemeer: Jonge Duif 2021: 2 Ronde:
Ton Snoek: Volendam: Zomerjong 2020: v.d.Kwekers:
Wim van Dijk: Oldeberkoop: Laat Jong 2020: 20 X Teletekst!!
Fam. Driesen: Turnhout: Jonge Duif 2021: Hooymans Dynastie! Belgie:
Jan en Ina Roobol: Zwijndrecht: 2 Jonge Duiven 2021: 100% Jellema!!
Jacky de Bruine: Nieuwerkerk: Jonge Duif 2021: De Barcelona Specialist!!
Chiel de Wit: Zuid Scharwoude: Zomer Jong 2020: v.d. G.S.Verkerk Kwekers:
Bennie Pelle: Hengevelde: 2 Jonge Duiven 2021:
Rene van de Zande: Wissenkerke: Laat Jong 2020: Iets Speciaals!!
H Pekel en Zn: Brunssum: Jonge Duif 2021: Z.L.U. Specialist P.A.U!!
Combinatie van Baal uit Oud-Gastel: Jonge Duif 2021: v.d.Kwekers: I.O.
Mevr Troisfontaine: Reijmerstok: 2 Jonge Duiven 2020: v.d.Kwekers: ZLU Specialiste!!
Gijs Baan: Middelburg: Laat Jong 2020:
Tonnie van Dam: Hattem: Zomer Jong 2020
Comb Koster Sommeling: Delft: Zomer Jong 2020:
Martijn en Marit Kramer: Wormer: Zomer Jong 2020:
Thomas Wenker: Reken: Jonge Duif 2020: Duitsland:
Bert Nieboer: Geerdijk: Zomer Jong 2020/ Laat Jong 2020:
Peter Spiljard: Waalwijk: 2 Late Jongen 2020: v.d.Beste Vliegers:
Louis van Zuijlen: Rosmalen: Jonge Duif 2021: In Overleg:
Peter Crans: Den Helder: Jonge Duif 2020: Wie Kent Hem Niet!!!!!
Comb Ruttenberg de Ruijter: Baarn: Zomer Jong 2020:
Comb Neerbos Spies: Tiel: 2 Late Jongen 2020: v.d.Kwekers:
Antony van Dijk: Honselersdijk: Jonge Duif 2021: v.d.Kwekers: Uitzoeken:
Comb van Zoeren: Putten: Jonge Duif 2021: In Overleg:
Aad Benschop: Zoeterwoude: Jonge Duif 2021 of Koppel Eieren 2021:
Freek Benjamins: Hoogeveen: Jonge Duif 2021 v.d.Kwekers: 3 Ronde:
Wim Wolf: Wapenveld: Zomer Jong 2020: Dagfond Topper!!
Dutch Day Racers: Heemskerk: Zomer Jong 2020: v.d.Kwekers:
Hok de Jong: Oosterwolde: Friesland: Zomer Jong 2020:
Jan Schmitz: Stein: Laat Jong 2020: v.d.Kwekers:
Jan van Keulen: Asten: Jonge Duif 2021: Keuze: V.M.OF:
Peter Stuut: Oude Pekela: Jonge Duif 2021:
Rene Bergman: Zwolle: 2 Late Jongen 2020: v.d.Vliegers: