Goedkoopste koerier 25€

 



 

LET OP
Overtuig Je of alles goed is.... Bij twijfel niet kopen... Maak duidelijke afspraken over leveringen... gezondheid ..en staat van het gekochte item....
Let extra op als er vooruit betalingen moeten worden gedaan voor verzending van een item....voorkom ongewenste verrassingen...
Ga item halen of onder rembours....

Aan de hoogste bieders: Voor maandag dienen de betalingen binnen te zijn.
Indien je van mening bent dat je wel de hoogste bieder bent, maar geen mail met Aankoopbericht hebt ontvangen, stuur ons dan even een mail dan kijken we dit na.

 
Bon: Schenker: Schenking Bedrag
1 Combinatie Anders Boskoop Jong 2021 Betaald
2 Beckers Willems Sittard Late 2020 Betaald
3 Arjon Bleeker t'Veld Jong 2021 Betaald
4 Piet Bosschaart  Rotterdam Jong 2021 Betaald
5 Willie Bronkhorst Stokkum (Gelderland)  Jong 2021 Betaald
6 Ton Buyzen  Hoogerheide Jong 2021 Betaald
7 Gert Cirkel Nieuwegein Jong 2021 2x Betaald
8 Combinatie van Baal Oud Gastel Jong 2021 Betaald
9 Jacob Draaisma Dronrijp Late 2020 Betaald
10 Cor Drost Achterberg Jong 2021 Betaald
11A Anneke en Pierre Faes Baarn Jong 2021 Betaald
11B Anneke en Pierre Faes Baarn Jong 2021 Betaald
11C Anneke en Pierre Faes Baarn Jong 2021 Betaald
12 Marc Gielen Baarlo en Maasbree Kopp Eitjes 2021 Betaald
13 Combi van Heteren  inzet 200€ Jong 2021 2x Betaald
14 Han en Jordy Hoekstra Alkmaar Jong 2021 Betaald
15 Gert-Jan v Houten Ijselstein Jong 2021 2x Betaald
16 Angelo Huijps Hoogerheide Late 2020 2x Betaald
17 Team Neutkens, Eersel Zomerjong 2020 Betaald
18 Cor Jacobs Heinsberg Jong 2021 Betaald
19 Tom Jacobs Heerlen Late 2020 Betaald
20 Henny en Hugo Jansen Arnhem Late 2020 Betaald
21 Gerrit Jeurissen Geleen Late 2020 Betaald
22 Karel Rudolph Wijchen Late 2020 Betaald
23 Chiel de Wit zuid-Scharwoude Zomerjong 2020 Betaald
24 Karel Rudolph Wijchen Late 2020 Betaald
25 De Kempe-Comendador  Eeklo (Be) Keuze! Betaald
26 Bennie Kuipers Geesteren (ov) Zomerjong 2020 Betaald
27 J.M Murre Yerseke Late 2020 Betaald
28 Ron van der Noort Westzaan Zomerjong 2020 Betaald
29 Combi Paap en Paap Zandvoort Jong 2021 Betaald
30 Jan v/d Putten Handel Doffer 2019 Betaald
31 Pie Schepers Stein Late 2020 2x Betaald
32 Jan Schmitz Stein Zomerjong 2020 Betaald
33 John Seppenwoolde Wierden Zomerjong 2020 Betaald
34 Gerrit Slots Almelo Jong 2021 Betaald
35 Brandy Snoeijink Westerhaar Jong 2021 Betaald
36 Arjan Spek  Heerde Jong 2021 Betaald
37 Reijer Stoffelsen Nieuwleusen Jong 2021 Betaald
38 Jan Straver Rotterdam jong 2021 Betaald
39 Bennie Suk Mellies Tweede Exloermond Jong 2021 Betaald
40 Dennis v Toor Maren-Kessel  Kopp eitjes 2021 Betaald
41 Joep vd Veerdonk uit dendungen Jong 2021 Betaald
42 Danny Verhulst Moerbeke (BE) Jong 2021 Betaald
43 Kweekcentrum De Walden Twijzelerheide Jong 2021 Betaald
44 Comb Schellekens-Wouters  Riel Late 2020 Betaald
45     Vervallen
46 Combi v Breugel, Vught Jong 2021 2x Betaald
47 Combi Bruls - de Laat Venray Late 2020 2x Betaald
48 Eric-Jan Nous Lage-zwaluwe Inzet 100,= Jong 2021 2x Betaald
49 Frans Hummelink  Vorden Zomerjong 2020 Betaald
50 Piet visser en Zoon Enschede Jong 2021 2x Betaald
51 Wim Gielen Breda Jong 2021 Betaald
52 Lucie v Es Spaubeek kweekcentrum Late 2020 Betaald
53 Ed Bos Beverwijk Jong 2021 Betaald
54 Danny van Bruchem Ammerzoden jong 2020 of 21 Betaald
55 Richard Kniest  Breedingloft Twente Kop eitje 2021 2x Betaald
56 Schravendijk & Dochters den Haag Jong 2021 2x Betaald
57 Kees van Binsbergen Ochten Jong 2021 Betaald
58 Peter Spiljard Waalwijk Late 2020 2x Betaald
59 Arnold Alkema SNieuw-Lekkerland Jong/eitjes 2021 Betaald
60 Hans Schuttelaar Velden Late 2020 Betaald
61 Wim Weerink Wierden Zomerjong 2020 Betaald
62 Antoine en Wessel van den Engel, IJsselstein  Zomerjong 2020 Betaald
63 Hans en Eelco de Ruig  Oudebildtzijl jong 2021 Onbetaald
64 Comb.Admiraal/vd.Horst te Eindhoven Jong 2021 Betaald
65 Comb Ruttenberg de Ruijter, Baarn Late 20-025 Betaald
66 Comb Ruttenberg de Ruijter, Baarn Late 20-161 Betaald
67 Comb Ruttenberg de Ruijter, Baarn Late 20-988 Betaald
       
69 Noud van Buul Knegsel Jong 2021 Betaald
70 Bennie Pelle Hengevelde NL20-11443301 Betaald
71 Chris Paauwe Kruiningen Late 2020 Betaald
72 Jonny Koetze Utrecht Keuze! Betaald
73 Paul Aalbrechts Twente Padre Pigeons Jong 2021 Betaald
74 B Martens en Zoon Elsloo Jong 2021 Betaald
75 Gerard Jochemsen Ede Zomerjong 20 2x Betaald
76 Louis en Anouk van Zuijlen Rosmalen Jong 2021 Betaald
77 André Siegerink Haaksbergen Jong 2021 2x Betaald
78 Leo Gommans Ysselstein (L) Late 2020 2x Betaald
79 Jan van Keulen  Asten Kop eitjes 2021 Betaald
80 Team van Ingen Leerdam Jongen 2x Betaald
81 Robin van Leuven Berlaar Doffer 2020 Keus Betaald
82 Combi Mulder Markevelde-Neede Jong 2021 Betaald
83 Eric Dek  Kruiningen Late 2020 2x Betaald
84 Johannes de Jong Holwerd Jong 2021 Betaald
85 Alfred Strijker  Nieuw-Dordecht Jong 2021 Betaald
86 Richard v/d Haterd Oss Jong 2021 Betaald
87 Piet Rol Amsterdam 20-1740611 Betaald
88 Piet Rol Amsterdam 20-1740647 Betaald
89 Piet Rol Amsterdam 20-1740646 Betaald
90 Piet Rol Amsterdam 20-1740615 Betaald
91 Ludo Vaganee Sint-Katelijne-Waver (B) Late 2020 Betaald
92 Gebr Keekstra  Dokkum Jong/eitjes 2021 Betaald
93 Marco Meijer  sint-philipsland Jong 2021 Betaald
94 John Stok  Alblasserdam Zomerjong 2020 Betaald
95 Voitex Antonin Ramakers Van Praag Den Bosch Jong 2021 Betaald
96 Comb T Streefkerk en Zoon Ameide Jong 2021 Betaald
97 Combi PTT  Zoeterwoude Jong 2021 Betaald
98 K. Post en Zn  Kampen Jong 2021 Betaald
99 Roel Gossen Laar Jong 2021 Betaald
100 A & P Delnoy  Vijlen Jong/eitjes 2021 Betaald
101 Wim en Benno Klomp, IJsselstein (Utr Jong 2020/21 2x Betaald
       
103 E Timmermans Valkenswaard Jong 2021 Betaald
104 Johan Makkinga fondduiven Jong 2021 Betaald
105 Jan Vorselen  Thorn Jong 2020 Betaald
106 Johan Vink  Balk Late 2020 Betaald
107 Willem Dijkstra  Oosterwolde jong 2021 Betaald
108 S & A Deckers  Meers Zomerjong 2020 Betaald
109 Philip Huksloot Rotterdam Jong 2021 Betaald
110 Philip Huksloot Rotterdam Jong 2021 Betaald
111 Gerard Oegema Hardegarijp Kop eitjes 2021 Betaald
112 Maurice Laban  Oud-Beijerland Jong/eitjes 2021 Betaald
113 Bertus Timmer  Dodewaard Doffer 2020 Betaald
114 Johan Engels, Kessel Late 2020 Betaald
115 Roy Abels  Puth Jong 2021 Betaald
116 Hub Nijsten Geulle Jong 2021 Betaald
117 Eddy Dijkman  Baarn Jong 2021 Betaald
118 Romain Schoonacker zwevezele (B) Jong 2021 Betaald
119 Joh.L Bol   Nieuwerkerk aan den IJssel Jong 2021 Betaald
120 Arjan v Gent West-knollendam 2 of 4 Jong 2021 Betaald
121 Gerben Knol  Nieuwleusen Jong 2021 Betaald
122 Henk Marsman  Zwartsluis Jong 2021 Betaald
123 Henri Diks t'Goy Zomerj 2020 2x Betaald
124 Henk Keizer  Ter Apel Jong 2021 Betaald
125 Alexander Verhoeff  Emmer-Compascuum Jong 2021 2x Betaald
126 Combi v Rooij Ouwens  Megen Jong 2021 Betaald
127 T Dijk en Zoon Amblasserdam Jong 2020 of 21 Betaald
128 Nick van Adrichem  Emmeloord Late 2020 Betaald
129 Wim Willemsen Hengelo (Ov) Jong 2021 Betaald
130 Sjonnie Vrieze  Hoogersmilde Jong 2021 Betaald
131 Coen Brugman  Luttelgeest Kop eitjes 2021 Betaald
132 Ad van Zoggel Boekel Jong 2021 2x Betaald
133 Anton van Oort uit Geffen  Jong 2021 Betaald
134 Team Beumer-von Oy Greven Duitsland Jong 2021 2x Betaald
135 D van den Berg  Lemmer Zomerjong 2020 Betaald
136 Wim van Es  Oud beijerland Jong 2021 Betaald
137 Eddy den Haese Balegem-Oost-Vlaanderen (B Jong 2020 Betaald
138 Karel Pierik Gronau Jong 2021 2x Betaald
139 Gert Rotman  Beuningen Jong 2021 Betaald
140 Eric Jordens  Velp Late 2020 Betaald
141 Com.Zwiep-Kikkert  Hoogeveen Jong 2021 Betaald
142 Peter Vink Emmen Jong 2021 Betaald
143 Huub Hermans Born Kop eitjes 2020 Betaald
144 Jan Borgerink Albergen Jong 2021 Betaald
145 Jeroen Blok Enkhuizen Zomerjong 2020 Betaald
146 Joas van Zuiden Swifterband Jong 2021 2x Betaald
147 Arnold Kok  Ijselmuiden Zomerjong 2020 Betaald
       
149 Marlies de Nijjs    Eerbeek Jong 2021 Betaald
150 Combi Maas en zoon  Loon op zand Doffer 20-605 Betaald
151 Francois Franse   Kwadendamme Jong 2021 2x Betaald
152 Jeroen Blok  Enkhuizen Zomerjong 2020 Betaald
153 Emile Massing  Kouderkerk A/D/ Rijn Zomerjong 2020 Betaald
154 Jaap van Alphen kweekcentrum Doffer 2019 Betaald
155 Koos van Popering: Bruinisse Jong 2021 2x Betaald
156 Alfred strijker Nieuw-Dordrecht Jong 2021 Betaald
157 Comb Van Kleef - Hol Jong 2021 Betaald
158 Gerard Jochemsen Ede Zomerjong 20 2x Betaald
159 Nick van Adrichem  Emmeloord Jong 2021 2x Betaald
160 Jan Eising Borge Jong 2021 Betaald
161 Johan de Ruy-Galazka, Zwalm (B) Duivin 2018 Betaald
162 Frans Franken Alphen a/d Rijn Doffer 2019 Onbetaald
163 Frans Franken Alphen a/d Rijn Duivin 2019 Onbetaald