LET OP
Overtuig Je of alles goed is.... Bij twijfel niet kopen... Maak duidelijke afspraken over leveringen... gezondheid ..en staat van het gekochte item....
Let extra op als er vooruit betalingen moeten worden gedaan voor verzending van een item....voorkom ongewenste verrassingen...
Ga item halen of onder rembours....

 

 Villa ExpertCare dit is de nieuwe naam voor mappa-mondo!!

Hier de Bonnen Lijst die 27 Sept zal beginnen via de Doeve-Peet Site Duivenmarktplaats:

 Alle Schenkers Bedankt!!
 

 

 


Jos Martens: Stein: Zomerjong 2020:
Jos Wouters-Coremans: Aarschot: Jonge Duif 2020: Belgie:
E Hoogland: T,Loo Oldebroek: Laat Jong 2019:
Hans Hak: Maurik: Laat Jong 2019:
Jef van Winkel: Tielt Winge: Jonge Doffer 2018: Belgie:
Frank Gierens: Burscheid: Jonge Duif 2020: Duitsland:
Op de Beeck Baetens: Putte: Jonge Duif 2020: Belgie:
Frank en Marino Martens: Ruiselede: Laat Jong 2019: Belgie:
Eric Jordens: Velp: Jonge Duif 2020: 100% Ruitenberg:
Bert Dierink: Hogerheide: Jonge Duif 2020: 100% Jan.Polder:
Willem en Ellen Buurstra: Lemmer: Laat Jong 2019:
Jeroen van Keymeulen: Erembodegem: Jonge Duif 2020: 100% W.A. de Bruyn: Belgie:
Eric Jan Nous: Lage Zwaluwe: Jonge Duif 2019:
Roger Mertens: St Truiden: Zomerjong 2019 v.d.Kwekers: Belgie:
Henk Scheffel: Elburg: Laat Jong 2019:
Comb Stultjens van Dongen: Oosterhout: Laat Jong 2019:
Leo van Rijn: De Lier: Jonge Duif 2020:
Henk Scheffel: Elburg: Laat Jong 2019:
Maarten Hakvoort: Urk: Laat Jong 2019:
Chris Paauwe: Kruiningen: Laat Jong 2019:
Gebr Keekstra: Bornwird: Jonge Duif 2020:
Albert Hendrix: Meeuwen: Zomerjong 2019: Belgie:
Jan van Keulen: Asten: Jonge Duif 2020 of Koppel Eieren 2020:
Carlo Berghmans: Mol: Laat Jong 2019: Belgie:
Dutch Day Racers: Heemskerk: Jonge Duif 2020: 3 Ronde v.d.Kwekers:
Burkhard Heller: Echsweiler: Zomerjong 2019: Duitsland:
Dutsch Day Racers: Heemskerk: Jonge Duif 2020 :3 Ronde v.d.Kwekers:
Patric Driesen: Turnhout: Jonge Duif 2020 : 100% Jan Hooymans:
Patre Pigeons: Denekamp: Jonge Duif 2020:
Eric Haal: Zeewolde: Laat jong 2019:
Beverdam Pigeons: Enter: Zomerjong 2019:
Johnny van der Bei: Triemen: Jonge Duif 2020:
Sabrina Brugmans: Halen: Jonge Duif 2020 v.d. Kwekers: Belgie:
Hanjo de Groot de Jong: Workum: 2 Jonge Duiven 2020:
Loed Senden: Berg en Terblijt: Jonge Duif 2020:
Gebr van de Berg: Leidschendam: Jonge Duif 2020:
Wim Verbaal Valkenswaard: Laat Jong 2019: Uit het Beste!!
Comb Derksen van Keuken: Almelo: Jonge Duif 2020:
Jan Keen: Ter Apel: Zomerjong 2019: v.d.Kwekers:
De Kempe Comendador Pigeons: Eeklo: Zomerjong 2019: Duivin: Belgie:
Hugo Vaassen: Oosterbeek: Jonge Duif 2020:
Evert Diepeveen: Keldonk: Zomer Jong 2019: Kleinkind van de Super 01:
Team Hubert Debaene: Beernem: Jonge Duif 2020: Belgie:
Koop en Gerda Kiekebelt: Drijber: Laat Jong 2019: Overnacht of Dagfond:
Bart van Olmen: Broechem: Zomerjong 2019: Belgie:
Hendrik Mortier: Sint Kruis Brugge: Laat Jong 2019: Belgie:
Comb Hoefnagels Beens: Chaam: Laat Jong 2019:
Johan Halman: Zuidveen: Laat Jong 2019 of Koppel Eieren 2020 v.d.Kwekers:NPOLijnen:
Eric Vermander: Oekene: Jonge doffer 2018: Belgie:
Jan en Ina Roobol: Zwijndrecht: Zomerjong 2019: v.d. Kwekers:
Andre Siegerink: Haaksbergen: Jonge Duif 2020: v.d.Kwekers:
Ton Mengerink: Assendelft: Jonge Duif 2020: April:
Gerrit Jeurissen: Geleen: Jong 2020: 100% Jan Theelen:
Bertram van Zuiden: Swifterbant: een Jonge Duif 2020
Jan Aerts: Puurs: Zomerjong 2019: Belgie:
Dick Marijnissen: St Willebrord: Jonge Duif 2020:
Nick van Adrichem: Emmeloord: Laat Jong 2019:
Patrick Corthouts: Genk: Jonge Duif 2020: Belgie:
Comb A &P Delnoy: Vijlen: Laat Jong 2019: uit de beste Vliegers!!
B.Visser: Hollum: Jonge Duif 2020:
A.Houmes&ZN: Middelburg: Laat Jong 2019:
Klaas de Vreeze: Bakhuizen: Jonge Duif 2020:
Kristin Rykx Rob: Donk: Zomerjong 2019: uit de beste Kwekers!!
Appie Schra: Staphorst: Jonge Duif 2019:
J.P.H.Kienhuis: Geesteren: Laat Jong 2019:
J.Vulers& ZN: Roggel: Jonge Duif 2020 of Koppel Eieren 2020:
P.Heikamp& Marco van Doorn: Zetten: Jonge Duif 2020:
Wim Gielen: Breda: Laat Jong 2019:
Peet en Paloma Solleveld: Maasdijk: Jonge Doffer 2018:
Dirk Ebbers: Heemskerk: Zomerjong 2019:
Dick ten Cate: Hattemerbroek: 2 Jonge Duiven 2020:
GJ.van.Vilsteren: Zwolle: Laat Jong 2019 uit het Beste!!
Durk Weidenaar: Budaard: Laat Jong 2019:
Comb P.Visser& ZN: Enschede: 2 Jonge Duiven 2020:
T.P.Wijma: Leeuwarden: Laat Jong 2019:
Wulf van Laar: Elst: Laat Jong 2019:
Gebr Wolfs: Diepenbeek: Laat Jong 2019: Belgie:
Romain Schoonacker: Zwevezele: Zomerjong 2019: Belgie:
Katrien Cox: Heusden.Zolder: Laat Jong 2019: Belgie:
Gebr Jacobs: Amstelveen: Laat Jong 2019:
Patrick De Scheemaeker: Izegem: Laat Jong 2019: Belgie:
Henri van der Linde: St Jansklooster: Laat Jong 2019:
Jan Nijboer: Daarlerveen: Laat Jong 2019:
Bert Wielink: Ijsselmuiden: Jonge Duif 2020:
Herman Bevers: St.Job.in.T Goor: Laat Jong 2019: Belgie:
Alex Brak: Wormerveer: Jonge Duif 2020:
Mans Hekman: Den Ham: Zomerjong 2019:
K.Post: Kampen: Jonge Duif 2020: I.O.
Johan Makkinga: Ommen: 3e ronde 2020 100% Zuivere Jellema!!
Reijer Stoffelsen: Nieuwleusen: Laat Jong 2019: Overnacht ZLU
Alfons & Jasper Mulder: Markvelde-Neede: Zomerjong 2019 of 2020: Keuze!
Hok Andy Seynaeve: Gullegem: Jonge Duif 2020
Francois Franse: Kwadendamme: 2 Jonge Duiven 2020: v.d.Kwekers!
J.H. Dekker& ZN: Vriezenveen: Jonge Duif 2020: Uit Het Beste!!
Piet Bosschaart: Rotterdam: Koppel Eieren 2020: Van Kweekkoppel Overnacht!
Breeding Loft Ligth Town Pigeons: Eindhoven: Jonge Duif 2020:!
Gerben Knol: Nieuwleusen: Jonge Duif 2020:
Edwin Timmerman: Wapenveld Jonge Duif 2020: April:
100 Gerrit Knol: Zwolle: Jonge Duif 2020: Fond Specialist!!
R.M.Kleijn: S.Gravenzande: Jonge Duif 2020: Dagfond:
Jan en Elly: Almelo: Koppel Eieren 2020: v.d.Kwekers:
Gebr van Oort: Klaaswaal: 2 Zomerjongen 2019:
Freek Benjamins: Hoogeveen: Laat Jong 2019
K.C. de Walden: Twijzelerheide: Laat Jong 2019
Comb Anders: Boskoop: Zomerjong 2019
Willi Linsen: Kleve Kellen Jonge Duif 2020: Duitsland
Jan Valk: Joure: 2 Jonge Duiven 2020
Arjan Spek: Heerde: Jonge Duif 2019 Heremans!!
Comb: Burger Starre van Bergen: S,Gravenzande 2 Late Jonge 2019
Comb van Breugel: Vught: 2 Jonge Duiven 2020 2 Ronde
Marc van Nunen: Geldern: Jonge Duif 2020: Duitsland
Henk Keizer: Ter Apel: Jonge Duif 2020
M.Dijk: Alblasserdam: Jonge Duif 2019 of 2020
Cor Pander: Balk: Zomerjong 2019
Sander Verhoeff: Emmercompascuum: 2 Jonge Duiven 2 Ronde 2020: 100%Lazeroms
Roelof Pleiter: Heerde: Jonge Duif 2020: Vale Marathon Theelen!
Richard van Baal: Oud Gastel: 2 Jonge Duiven 2020
Hielko en Klaas Postma: Eenrum: Jonge Duif 2020
Comb R&M Kranendonk: Steenwijk Jonge Duif 2020: v.d.Kwekers
Wim Janissen: Meersen 2 Late Jongen 2019: Fond
Patrick Struelens: Deurne: Zomerjong 2019: Belgie:
Peter van de Merwe: Dordrecht: Koppel Eieren 2020: Mister NPO!!
Maikel Finke& Dochter: Almelo: Jonge Duif 2020: v.d.Kwekers uit moeder 13 nat Agen:
Maikel Finke& Dochter: Almelo: Jonge Duif 2020: Uit de 3 NPO Chateudun:
Jan Jacobs: Deest: 2 Jonge Duiven 2020: Overnachtfond
Comb Niks: Westerhaar: Laat Jong 2019